O mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (certyfikat EAGT – The European Association for Gestalt Therapy), członkinią EAGT.
Ukończyłam całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, z którą współpracuję aktualnie jako trenerka.
Pracuję pod regularną superwizją, zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Mam także certyfikat CCTP-II (Certified Clinical Trauma Professional Level 2) oraz jestem certyfikowaną providerką Safe and Sound Protocol dra Stephena Porgesa.

 

W obszarze moich zainteresowań jest praca przez ciało/z ciałem. Ważniejsze szkolenia z tego cielesnego obszaru:

  • Trening terapeutyczny pracy przez ciało, 50 godzin – Dom Psychoterapii Gestalt
  • Joga poliwagalna w procesie zdrowienia po traumie, cały program – 5 modułów – Dr Arielle Schwartz
  • Somatic ExperiencingTM Intro (metoda ukier. na pracę ze skutkami traumy, włączająca ciało) – Kavi Alessandro Gemin, Instytut Terapii Psychosomatycznej
  • Dynamika ciała w relacji terapeutycznej – Ruella Frank
  • Praca z ciałem, jak to robią terapeuci tańcem i ruchem (DMT, Laban/Bartenieff Movement System) – Iba
  • Pamięć ciała (DMT, Laban/Bartenieff Movement System) – Iba

 

Przeszłam własną terapię w trzech różnych modalnościach (w tym Gestalt), aktualnie rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i treningach.

Szczególnie jest mi bliska praca z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowych (prawie 20 lat temu sama przechodziłam przez trudy mierzenia się z nimi, w tym z napadami paniki), z osobami po traumie na tle seksualnym, z osobami pochodzącymi z rodzin alkoholowych, dysfunkcyjnych, z osobami o obniżonym poczuciu własnej wartości, którym trudno przychodzi nazywanie, wyrażanie emocji.
Bliskie memu sercu są także kobiety przeżywające trudności związane ze swoją kobiecością (nie akceptują jej, utraciły z nią kontakt na skutek różnych przeżyć, są niepewne siebie, ugrzecznione, doświadczyły traumy).
Jeśli czujesz, że znajdujesz w tym opisie coś o sobie, to serdecznie zapraszam Cię do wspólnej pracy.

Jeżeli przeżywasz innego rodzaju trudności w swoim życiu, gdy czujesz, że nie czerpiesz satysfakcji z relacji z ludźmi, w związku, w pracy zawodowej, chcesz lepiej poznać siebie, zrozumieć mechanizmy swoich działań i podejmować świadome decyzje – z otwartością zapraszam Cię do gabinetu lub na sesje online.

UWAGA Z racji przeprowadzki (jestem w Warszawie do końca marca 2024) nie przyjmuję nowych osób do terapii stacjonarnie. Możliwa jest jedynie forma online. 

Masz pytania, które chcesz mi zadać zanim podejmiesz decyzję o spotkaniu na konsultacji? Zapraszam: tel. 516 007 567, mail: kontakt@patrycjakoszala.pl

Facebook
Instagram

Zobacz także najczęściej zadawane pytania

Patrycja Koszała psychoterapia Gestalt Warszawa Centrum