O mnie

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie certyfikacji.

Więcej o psychoterapii Gestalt przeczytasz w tekście „Psychoterapia Gestalt – na czym polega?”). Wykorzystuję także elementy psychoterapii poznawczo-behawioralnej, czerpię z metod pracy z ciałem.
Pracuję pod regularną superwizją, zgodnie z Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Przeszłam własną terapię w trzech różnych modalnościach (w tym Gestalt), aktualnie rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i treningach.

Szczególnie jest mi bliska praca z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowych (ponad 15 lat temu sama przechodziłam przez trudy mierzenia się z nimi, w tym z napadami paniki), z osobami pochodzącymi z rodzin alkoholowych, dysfunkcyjnych, z osobami o obniżonym poczuciu własnej wartości, którym trudno przychodzi nazywanie, wyrażanie emocji.
Bliskie memu sercu są także kobiety przeżywające trudności związane ze swoją kobiecością (nie akceptują jej, utraciły z nią kontakt na skutek różnych przeżyć, są niepewne siebie, ugrzecznione, nie mogą zajść w ciążę i wiele innych..).
Jeśli czujesz, że znajdujesz w tym opisie coś o sobie, to serdecznie zapraszam Cię do wspólnej pracy.

Jeżeli przeżywasz innego rodzaju trudności w swoim życiu, gdy czujesz, że nie czerpiesz satysfakcji z relacji z ludźmi, w związku, w pracy zawodowej, chcesz lepiej poznać siebie, zrozumieć mechanizmy swoich działań i podejmować świadome decyzje – z otwartością zapraszam Cię do gabinetu lub na sesje online.

Masz pytania, które chcesz mi zadać zanim podejmiesz decyzję o spotkaniu na konsultacji? Zapraszam: tel. 516 007 567, mail: kontakt@patrycjakoszala.pl

Zobacz także najczęściej zadawane pytania

Patrycja Koszała psychoterapia Gestalt Warszawa Centrum